RESURFACING ABLACYJNY „LIFTING BEZ SKALPELA”

Filtruj według

Najczęściej Kupowane

RESURFACING ABLACYJNY „LIFTING BEZ SKALPELA”

Co to jest?

Resurfacing z użyciem lasera Er:Yag polega na działaniu światła frakcjonowanego (podzielonego) na skórę obszaru zabiegowego. Wiązka promieni lasera o długości fali światła 2960nm jest silnie absorbowana przez wodę znajdującą się w tkance podskórnej oraz w niewielkiej ilości w naskórku. Dzięki dużej mocy i selektywnemu wychwytowi promieni lasera możemy precyzyjnie i bezpieczenie „odparować” wodę z tych warstw skóry. Podrażnienie skóry, wywołane działaniem lasera Er:Yag, pobudza skórę do regeneracji i przebudowy, co owocuje bardziej gładką i lepiej wyglądającą skórą.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, poprzez nałożenie specjalnego kremu znieczulającego wraz z opatrunkiem okluzyjnym. Znieczulenie jest osiągane po okresie około 30minut. Następnie, po zmyciu kremu i dezynfekcji skóry, wykonuje się frakcjonowanie ablacyjne.

W tym celu operator, po ustaleniu odpowiednich parametrów zabiegu (u każdego pacjenta mogą być inne!), rozpoczyna stopniowy i kontrolowany resurfacing. W trakcie przechodzenia lasera na skórę cieńsza, operator redukuje moc lasera, cały czas obserwując reakcję skóry na wiązkę światła. Platforma laserowa XLASE PLUS® jest wyposażona w laser erbowo-yagowy o dużej mocy, co przekłada się na szybkość i skuteczność zabiegów. Dzięki precyzyjnej wiązce światła, laser ten nie uszkadza naczyń i włosów, które mogłyby znaleźć się w obszarze zabiegowym (np. zarost).

 

Laser ten daje doskonałe efekty, niemożliwe do osiągnięcia przy użyciu botoksu oraz wypełniaczy

Kiedy stosować?

Resurfacing frakcyjny ablacyjny jet szczególnie polecany osobom, które chcą trwale pozbyć się zmarszczek mimicznych (niezależnie od ich stopnia nasilenia). Doskonale sprawdza się w leczeniu blizn i zmian  potrądzikowych. Leczenie laserem Er:Yag pozytywnie wpływa na jakość i wygląd skóry, skutecznie ją odmładzając. Efekty zabiegu są widoczne już 5-7 dniach. W razie potrzeby procedurę tę można powtórzyć po 4-6 tygodniach.  Z uwagi na silne podrażnienie skóry, wymagane jest stosowanie maści nawilżających i natłuszczających oraz blokerów UV.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGOWA: 1-4 ZABIEGI CO 4-6 TYGODNI

 • Laserowy resurfacing ablacyjny  -twarz 900 zł
 • Laserowy resurfacing ablacyjny  -szyja 900 zł
 • Laserowy resurfacing ablacyjny  -dekolt 900 zł
 • Laserowy resurfacing ablacyjny  -twarz + szyja 1200 zł
 • Laserowy resurfacing ablacyjny  -twarz + szyja + dekolt 1450 zł
 • Laserowy resurfacing ablacyjny  -brzuch od 1100 zł
 • Laserowy resurfacing ablacyjny  -ramiona od 800 zł
 • Laserowy resurfacing ablacyjny  -biust od 800 zł
 • Laserowy resurfacing ablacyjny  -pośladki od 1000 zł
 • Laserowy resurfacing ablacyjny  -łydki od 1000 zł
 • Laserowy resurfacing ablacyjny  -uda od 1000 zł