Planeta Piękna powstała w 2017 roku, w miejscu Wolbrom przy ulicy Nowej 5.

     Od samego początku, w naszym zamyślę było utworzenie małego Spa, które w swojej ofercie będzie miało profesjonalne zabiegi dużych Spa, ale w znacznie przystępniejszych cenach. Wybraliśmy dla Państwa tylko najlepsze zabiegi na markach takich jak Thalgo, Maria Galland czy Arosh.

     Podczas zabiegów kosmetycznych korzystamy z wysokiej jakości narzędzi kosmetycznych firmy Chirmed ( www.chirmed.pl ) , których jakość i bezpieczeństwo odpowiada wysokiemu standardowi narzędzi chirurgicznych.

     Chcielibyśmy aby nasze mini spa, było dla Państwa oazą spokoju, i miejscem ucieczki z dala od codziennych problemów i trosk. W tym celu Planeta wprowadziła szereg zabiegów na ciało łączonych  z egzotycznymi masażami  z Turcjii, Tajlandii, Balii, Pilinesii czy Maroka. Są to 2-3 h wprowadzające Państwa w stan błogiego odprężenia i relaksu zabiegi na całe ciało.

     Dodatkowo Planeta proponuje wyjątkowe i nagradzane zabiegi na twarz marek Thalgo i Mari Galland. Wspaniałe zabiegi KOKONOWE  z efetem super liftingu, doskonałe oczyszczenia trądzikowej skóry, z efektem uspokojenia sebum i wyciszenia skóry, delikatne zabiegi dla skóry naczynkowej i wrażliwej.

     Na szczególną uwagę naszych Klientów zasługują zabiegi Medycyny Estetycznej, w tym mezoterapia igłowa, laser frakcyjny i niefrakcyjny Xlase Plus, oraz zabiegi makijażu permanentnego oraz wypełniacze kwasem hialuronowym ust i bruzd.

     W Planecie świadczymy także usługi manicure i pedicure, przedłużania i zagęszczania rzęs, nitkowania brwi z indywidualnym diamentowym rozrysowaniem twarzy i dopasowaniem koloru henny pod klienta, standardowymi usługami epilacji brwi i henny. Depilacje zbędnego owłosienia woskiem miękkim i twardym.

     Planeta zaprasza również na usługi stojącego solarium,  z platformą wibrującą likwidującą zbędne kalorie oraz mgiełką chłodzącą.