Centrum Medycyny Estetycznej Planeta Piękna Day Spa Wolbrom

LIFT VITAMIN C OD SKYNDORE

Power C z 25% witaminą C to zabieg który zapobiega procesom starzenia się skóry. Działa przeciw wolnym rodnikom i chroni skórę przed promieniowaniem UV. Ponadto stymuluje powstanie kolagenu. Dzięki swoim właściwościom witamina C jest wykorzystywana, jako podstawowy składnik kuracji przeciwstarzeniowym.

Lift Vitamin C marki SKEYNDOR zawiera Nikkol VC-IP, nową generację witamy C, która jest bardziej skuteczna od innych odmian witaminy C. Ta pochodna witaminy C głębiej penetruje naskórek, jest 7 razy silniejsza niż czysta witamina C. nawet 3% stężenie witaminy C daje doskonałe rezultaty po kilku zabiegach. Wszystkie produkty z tej linii mają doskonałą konsystencję, skóra jest odświeżona i delikatna. Zabieg powoduje zwiększone wchłanianie komórkowe (do 700% większe w fibroblastach) oraz zwiększoną syntezę kolagenu i zahamowanie działania enzymów rozkładających kolagen. Zabieg ten także hamuje melanogenezę, wykazuje silne działanie przeciw utleniające, chroni przed wolnymi rodnikami i szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Power C+ jest stworzona na bazie nowej generacji witaminy C, bardziej skutecznej niż inne pochodne witaminy C, gdyż pozwala na głębszą penetrację w skórze i wchłanianie komórkowe. Działanie witaminy C wzbogacone zostało o wyciąg HG z owocu granatu, osiągając w ten sposób efekt młodej i pełnej blasku skóry.

 

Zabieg jest polecany do wszystkich typów skóry a jego cel to ochrona przed wolnymi rodnikami i przeciwdziałanie procesom

WSKAZANIA

-rozświetlenie cery
– nawilżenie
– dostarczenie skórze czystej Vit C w stężeniu 25%

PRZECIWSKAZANIA

— uczulenie na składniki preparatów
– nowotwory
– alergie

ZALECENIA

– po zabiegu należy dobrze nawodnić organizm
– nie wykonywać w dniu zabiegu żadnych zabiegów
– ie opalać się przez 2 tygodnie