Centrum Medycyny Estetycznej Planeta Piękna Day Spa Wolbrom

ZABIEGI Z MASKĄ W PŁATACH OD AROSHA

AROSHA BIOCELULOZA

Bioceluloza wykazuje szereg właściwości fizycznych, które czynią z niej materiał klasy premium do stosowania na skórę

  • doskonale przylega do skóry, efekt „drugiej skóry” wysoka skuteczność transportowania składników aktywnych przyjazna dla środowiska (czysta, naturalna i hipoalergiczna)
  • wyjątkowo delikatna lecz niesamowicie odporna
  • stworzona w czterotygodniowym procesie

Bioceluloza jest nietoksycznym, naturalnym biomateriałem o znakomitych właściwościach, takich jak biokompatybilność, porowatość, ultra czystość i podatność na modyfikacje. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, bioceluloza znajduje zastosowanie w medycynie, biotechnologii, farmacji, stomatologii, produktach kosmetycznych, przemyśle spożywczym i wielu innych dziedzinach. Trójwymiarowa usieciowana struktura biocelulozy, zbudowana jest z połączonych ze sobą włókien celulozowych, które nadają materiałowi dużą elastyczność, miękkość i wytrzymałość mechaniczną. Gęsto utkana sieć włókien zdolna do utrzymywania wody pełni funkcję podobną do naskórka, chroniąc skórę przed urazami, zabrudzeniami i drobnoustrojami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Bioceluloza jest innowacyjnym biomateriałem, charakteryzującym się idealnym przyleganiem do skóry oraz posiadającym zdolności absorpcyjne i desorpcyjne.

Jest przyjazna dla skóry, nie wywołuje podrażnień, umożliwia prawidłowy proces gojenia się ran i zapewnia doskonałe efekty kosmetyczne.  Bioceluloza sama w sobie jest doskonałym naturalnym opatrunkiem, przyspieszającym proces regeneracji skóry. Wykonane z biocelulozy sterylne maski polecane są przez lekarzy medycyny estetycznej jako pielęgnacja przyspieszająca gojenie się skóry po zabiegach laseroterapii, mezoterapii czy pilingach chemicznych. Niesamowitą przewagą masek z biocelulozy jest możliwość zastosowania ich bezpośrednio po operacjach plastycznych, iniekcji czy laseroterapii, w celu natychmiastowego złagodzenia bólu, zmniejszenia obrzęków oraz przyspieszenia regeneracji skóry.

Produkty Arosha skierowane są do lekarzy medycyny estetycznej, dermatologów, a także salonów kosmetycznych i SPA.