Centrum Medycyny Estetycznej Planeta Piękna Day Spa Wolbrom

Centrum Medycyny Estetycznej Planeta Piękna Day Spa to miejsce magiczne, gdzie od  2017 roku, w miejscu Wolbrom przy ulicy Nowej 5 świadczymy szeroki zakres usług z medycyny estetycznej i kosmetologii.

     Od samego początku, w naszym zamyślę było utworzenie małego Spa, które w swojej ofercie będzie miało profesjonalne zabiegi dużych Spa,
ale w znacznie przystępniejszych cenach. Wybraliśmy dla Państwa tylko najlepsze zabiegi na markach takich jak Yonelle, Thalgo, Maria Galland czy Arosh.

     Podczas zabiegów kosmetycznych korzystamy z wysokiej jakości narzędzi kosmetycznych firmy Chirmed ( www.chirmed.pl ) , których jakość i bezpieczeństwo odpowiada wysokiemu standardowi narzędzi chirurgicznych.

     Chcielibyśmy aby nasze mini spa, było dla Państwa oazą spokoju, i miejscem ucieczki z dala od codziennych problemów i trosk. W tym celu
Planeta wprowadziła szereg zabiegów na ciało łączonych  z egzotycznymi masażami  z Turcjii, Tajlandii, Balii, Pilinesii czy Maroka. Są to specjalnie dobrane zabiegi  na ciało i twarz wprowadzające Państwa w stan błogiego odprężenia i relaksu.

     Dodatkowo Planeta proponuje wyjątkowe i nagradzane na arenie międzynarodowej zabiegi na twarz marek Yonelle, Thalgo i Mari Galland. Wspaniałe zabiegi KOKONOWE  z efektem super liftingu, doskonałe oczyszczenia trądzikowej skóry, z efektem
uspokojenia sebum i wyciszenia skóry, delikatne zabiegi dla skóry naczynkowej i wrażliwej, oraz najlepsze zabiegi mikroigłowe od Yonelle.

     Na szczególną uwagę naszych Klientów zasługują zabiegi Medycyny Estetycznej, w tym mezoterapia igłowa, laser frakcyjny i niefrakcyjny
Xlase Plus, zabiegi oczyszczania wodorowego i infuzji tlenowej, oraz zabiegi laserowego usuwania owłosienia laserem Light Sheer Desire.

     W Planecie świadczymy także usługi manicure i pedicure, liftingu naturalnych rzęs, nitkowania brwi z indywidualnym mapowaniem rozrysowaniem twarzy i dopasowaniem koloru henny pod klienta, standardowymi usługami depilacji brwi i henny. Depilacje zbędnego owłosienia woskiem miękkim i twardym.

     Planeta zaprasza również na usługi stojącego solarium brązującego,  z platformą wibrującą likwidującą zbędne kalorie oraz mgiełką chłodzącą

 
 
 

O NAS W PRASIE

Nasz zespół
mgr Anita Bugaj

Właściciel firmy Centrum Medycyny Estetycznej Planeta Piękna Day Spa. Magister informatyki i grafiki komputerowej, podyplomowej pedagogiki,  dyplomowany technik usług kosmetycznych oraz sterylizacji medycznej .

Od dziecka interesowała się kosmetyką, jednak z pasji malowania     i tworzenia grafiki użytkowej jej drogi poszły początkowo w innym kierunku. Jako mgr Informatyki i grafiki komputerowej stale realizuje się tworząc strony i sklepy internetowe, plakaty, ulotki oraz foldery które możecie Państwo oglądać we wnętrzach naszych gabinetów. Po latach powróciła do pasji kosmetycznej kończąc dwie specjalizacje kosmetykę oraz sterylizację medyczną. Dzięki szczególnym zainteresowaniom do poprawy wyglądu skóry, w specjalności skór trądzikowych ale i poprawy procesów starzenia się skóry jej odwodnieniu, wiotkości i zaburzeniach typu cellulit z pasją oraz pomocą specjalistycznych urządzeń medycznych realizuje swoją misję.

Przepiękne wzorki i ręcznie robione malowanki to jej paznokciowy konik.

W dobie XXI wieku stale poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności  szkoląc się w różnych firmach oraz biorąc udział w konferencjach branżowych.

Jej pasje to projektowanie wnętrz, malarstwo technika pasteli i kredki, taniec w tym ognista salsa i namiętna bachata i kizzomba.

Gabriela Uchto

Dyplomowany technik usług kosmetycznych w kwalifikacji zawodowej spa & wellness oraz uczestniczka wielu kursów i szkoleń.

Pielęgnacja twarzy to jej wielka pasja w której rozwija się od ponad 4 lat, w szczególności w diagnozie dolegliwości skórnych, zabiegach pielęgnacyjnych skóry twarzy (złuszczanie, oczyszczanie , nawilżenie i odżywienie).

Od roku miłośniczka zabiegów laserowych, zabiegów anti-againg oraz kosmetyki hi-tech.

Trenerka indywidualnych i grupowych treningów EMS.

Makijażystka o specjalności